تخفیفات ویژه برای کلیه محصولات فروشگاه مروئه ماکت ماشین کیف پول * به مدت زمان محدود

شرایط گارانتی تعویض یا مرجوعی

چرا مروئه؟؟؟

بسته بندی ایمن محصولات

بسته بندی محصولات توسط فروشگاه مروئه به صورت ویژه و در بالاترین سطح ایمنی صورت میگیرد و مشتریان می توانند برای دریافت کالاهای سلامت خود اطمینان حاصل کنند.

خریدی مطمئن

شما می توانید خریدی آسان، مطمئن و با کیفیت را در فروشگاه مروئه دارای گواهینامه SSL و نماد دو ستاره اعتماد الکترونیکی برای عزیزان خود به ارمغان آورید و اطمینان داشته باشید در صورت وجود هر گونه مشکلی بخش رضایت مشتری مروئه همواره پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

شرایط گارانتی تعویض یا مرجوعی

مشتریان عزیز نظر به اینکه همکاران ما در بخش کنترل کیفیت، پس از گردآوری، محصولات مروئه را چندین بار جهت بررسی سلامت و کیفیت کالا کنترل می کنند و در صورت داشتن کوچکترین مشکل به طور حتم از ارسال آن برای شما عزیزان خودداری می کنند و از آن جا که اغلب محصولات فروشگاه مروئه اعم از ماکت ها حساسیت ویژه ای مبنی بر از آکبند بودن محصول دارند، لذا در صورتیکه مشتری قبل از چک کردن کالا آکبند بودن آن را مخدوش کرده و از بین ببرد، شرکت مروئه از تعویض و مرجوعی کالا توسط مشتری جدا معذور است. سایر شرایطی که شرکت از پذیرفتن کالا معذور می باشد به شرح در موراد ذیل آمده است. این تصمیم گیری جهت اطمینان سایر مشتریان از سلامت و آکبند بودن کالاهایی است که به آن ها ارسال می شود تا از بروز مشکلات جانبی و عدم رضایت در خرید سایر عزیزان نیز جلوگیری شود. لذا خواهشمندیم شرایط تعویض و یا مرجوعی محصولات مروئه را قبل از خرید با دقت بررسی نمائید تا از بروز مشکلات در راستای تعویض یا مرجوعی کالا و حفظ حقوق سایر مشتریان جلوگیری به عمل آید.

– مشتریان عزیز با توجه به اینکه محصول ماکت حساسیت خود را جهت نو و آکبند بودن دارد لذا در صورتیکه شما مشریان عزیز برچسب های آکبند بودن ماکت را که معمولا” بر روی قسمت های متحرک ماکت مانند درب های خودرو و کاپوت و صندوق عقب و … می باشد دستکاری، مخدوش و یا باز کنید و به هر دلیلی ماکت از حالت آکبند اولیه خارج شود متاسفانه مشمول شرایط تعویض و یا مرجوعی کالای مروئه نخواهید بود.

– مشتریان عزیز باید حداکثر تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا جهت تعویض یا مرجوعی با بخش رضایت مشتری فروشگاه مروئه تماس حاصل کنند.

– در صورت وجود مغایرت مشخصات ظاهری کالای ارسالی با کالای منتخب مشتری و رعایت کردن موارد فوق مبنی بر آکبند ماندن کالا توسط مشتری، شرایط مرجوعی وجود دارد.

– در صورت آسیب فیزیکی کالا بر اساس حمل و نقل شرکت، شرایط مرجوعی وجود دارد. این در حالی است که به شما اطمینان میدهیم با بسته بندی ویژه ای که در بالاترین سطح امنیت جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی کالاها وجود دارد سفارشات شما ارسال میشود.

– در صورتیکه به هنگام باز کردن ماکت محصولات از جعبه ارجینال آنها دقت لازم به عمل نیاید و ظاهر جعبه ماکت دچار آسیب شود و یا جعبه محصول به هر نحو دچار آسیب و پارگی بشود، برای حفظ حقوق سایر مشتریان از تعویض یا مرجوعی کالا معذوریم.

– هر گونه تغییر و یا کم شدن بخش های جعبه محصول و یا قطعات محصول شامل سیم های نگهدارنده محصول و …. نیز شرایط تعویض یا مرجوعی کالا را فسخ می کند.

– از آنجا که تک تک محصولات قبل از ارسال کاملا چک میشوند در صورتیکه بخش های غیر متحرک ماکت مانند آنتن که در برخی مدل ها غیر متحرک می باشد به دلیل بی دقتی کاریر مبنی بر بیرون کشیدن آن کنده شود کالا شامل شرایط تعویض و یا مرجوعی نخواهد بود، لذا خواهشمند است قبل از تست بخش ها مانند درب کاپوت، صندوق عقب، آنتن و … از متحرک بودن آن اطمینان حاصل کنید تا دچار آسیبهای احتمالی نشوید.

– برخی کالاها دارای قطعاتی خاص مانند آنتن و یا اهرم جهت بازکردن درب های ماکت ماشین و .. هستند که این قطعات گاها” در زیر جعبه یا یونولیت و یا بالای جعبه یا یونولیت به صورت جداگانه چسبانده شدند لذا در صورتیکه مشتری به دلیل بی دقتی قطعه مورد نظر را دور بریزد متاسفانه شرکت قادر به مرجوعی و یا تعویض کالا نمی باشد.

لازم به ذکر است تمامی این شرایط جهت حفظ حقوق سایر مشتریان عزیزی است که موارد فوق را رعایت می کنند تا از تحویل محصولی آکبند و شکیل لذت ببرند.

امکان پرداخت هزینه درب منزل:

امکان پرداخت هزینه پس از دریافت محصول درب منزل در جهت خریدی آسان و اعتماد خاطر شما عزیزان وجود دارد.

تفاوت های پرداخت درب منزل و پرداخت آنلاین:

  • در شیوه خرید پرداخت درب منزل کالا مستقیما” برای مشتری ارسال نمیشود و به بخش آی تی اداره پست ارجاع میشود تا ماموری که واجد الشرایط دریافت وجه از شما می باشد خدمتتان مراجعه کند که این فرآیند، زمان تحویل کالا را نسبت به سفارشهای آنلاین طولانی تر خواهد کرد و تعرفه پستی نیز بر اساس تعرفه اداره پست خواهد بود که از میزان تعرفه هزینه ارسال فروشگاه مروئه در پرداخت آنلاین بیشتر است. مورد آخر اینکه جهت جلوگیری از عدم دریافت سفارشات توسط مشتریان درب منزل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت علی الحساب قبل از ارسال به شیوه کارت به کارت از مشتری دریافت میشود تا در صورت عدم قبول کالای سفارش داده شده توسط مشتری، هزینه ایاب و ذهاب از آن کسر گردد.
  • مشتریان عزیز می توانند پس از تحویل کالای دریافتی درب منزل از طریق دستگاه پرداخت سیار که به همراه پستچی می باشد خریدی آسان و بدون دغدغه داشته باشند.

هزینه ارسال پست سفارشی در تهران ۱۸ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال پست پیشتاز در تهران ۲۰ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال پست سفارشی برای سایر شهرهای ایران ۲۰ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال پست پیشتاز برای سایر شهرهای ایران ۲۳ هزار تومان می باشد.