پشتیبانی

امکانات و پشتیبانی مروئه شامل موارد زیر می باشد:

 

بسته بندی سفارشی

شما می توانید در مناسبت های مختلف اطرافیان خود را به وجد آورید و با خرید محصول به همراه بسته بندی های شگفت انگیز آن با توجه به مناسبت مربوطه که در توضیحات بسته بندی درج می کنید روز خوبی را برای خود و عزیزانتان به وجود آورید.

72 ساعت مهلت   تعویض یا مرجوعی

شما می تونید خریدی آسان، مطمئن و با کیفیت را در فروشگاه مروئه دارای گواهینامه SSL و نماد دو ستاره اعتماد الکترونیکی برای عزیزان خود به ارمغان آورید و پس از دریافت محصول درب منزل هزینه آن را بپردازید.

مشتریان عزیز نظر به اینکه همکاران ما در بخش کنترل کیفیت، پس از گردآوری محصولات مروئه را چندین بار جهت بررسی سلامت و کیفیت کالا کنترل می کنند و در صورت داشتین کوچکترین مشکل به طور حتم از ارسال آن برای شما عزیزان خودداری می کنند و با توجه به حساسیت کالای ماکت مبنی بر از بین بردن آکبند بودن ماکت توسط مشتری و یا تعویض کیف پول های برند ارجینال مروئه با فیک آن ها لذا شرکت مروئه از تعویض و مرجوعی کالا توسط مشتری در شرایطی که موارد فوق وجود داشته باشد معذور است. این تصمیم گیری جهت اطمینان مشتریان از سلامت و آکبند بودن کالاهایی است که به آن ها ارسال می شود تا از بروز مشکلات جانبی و عدم رضایت در خرید شما عزیزان جلوگیری شود. لذا خواهشمندیم شرایط تعویض و یا مرجوعی محصولات مروئه را قبل از خرید با دقت بررسی نمائید تا از بروز مشکلات در راستای تعویض یا مرجوعی کالا جلوگیری به عمل آید.

  1. مشتریان عزیز با توجه به اینکه محصول ماکت حساسیت خود را جهت نو و آکبند بودن دارد لذا در صورتیکه شما مشریان عزیز برچسب های آکبند بودن ماکت را که معمولا” بر روی قسمت های متحرک ماکت مانند درب های خودرو و کاپوت و صندوق عقب و … می باشد دستکاری، مخدوش و یا باز کنید و به هر دلیلی ماکت از حالت آکبند اولیه خارج شود متاسفانه مشمول شرایط تعویض و یا مرجوعی کالا نخواهید بود.
  2. در صورتیکه به هنگام باز کردن ماکت محصولات از جعبه ارجینال آنها دقت لازم به عمل نیاید و چسبهای بسته بندی موجب آسیب به ظاهر جعبه ماکت محصول گردد و یا جعبه محصول به هر نحو دچار آسیب و پارگی بشود، برای حفظ حقوق سایر مشتریان از تعویض یا مرجوعی کالا معذوریم.
  3. هر گونه تغییر و یا کم شدن جعبه محصول و یا قطعات محصول شامل سیم های نگهدارنده محصول و …. نیز شرایط تعویض یا مرجوعی کالا را فسخ می کند.
  4. در صورتیکه بخش های غیر متحرک ماکت مانند آنتن که در برخی مدل ها غیر متحرک می باشد به دلیل بی دقتی کاریر مبنی بر بیرون کشیدن آن کنده شود کالا شامل شرایط تعویض و یا مرجوعی نخواهد بود، لذا خواهشمند است قبل از تست بخش ها مانند درب کاپوت، صندوق عقب، آنتن و … از متحرک بودن آن اطمینان حاصل کنید.

لازم به ذکر است تمامی این شرایط جهت حفظ حقوق سایر مشتریان عزیزی است که موارد فوق را رعایت می کنند تا از تحویل محصولی آکبند و شکیل لذت ببرند.

تحویل رایگان درب منزل

امکان پرداخت هزینه پس از دریافت محصول درب منزل در جهت خریدی آسان و اعتماد خاطر شما عزیزان وجود دارد.

هزینه ارسال پست سفارشی در شهر تهران ۵ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال پست پیشتاز در شهر تهران ۱۰ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال پست سفارشی در سایر شهرهای ایران ۸ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال پست پیشتاز در سایر شهرهای ایران ۱۵ هزار تومان می باشد.

هدیه ۱۰ درصدی ویژه باشگاه وفادارن مروئه

پشتیبانی مروئه- تخفیف ده درصدی ویژه باشگاه وفادارن مروئه

تخفیف 10 درصد

ویژه باشگاه وفاداران سایت مروئه

به مشتریان محترمی که از سایت مروئه خرید کنند ۱۰ درصد تخفیف تعلق می گیرد.

تخفیف ۱۰ درصدی اعضا ویژه مشتریان وفادار مروئه در تمام فصول سال می باشد.

مشتریان محترم می توانند در صورت تمایل پس از حصول اطمینان از کیفیت کالای درخواستی، مبلغ مورد نظر را درب منزل پرداخت می نمایند.

پرداخت درب منزل با دستگاه پرداخت سیار

با کلیه کارتهای عضو شتاب

مشتریان عزیز می توانند پس از تحویل کالای دریافتی درب منزل از طریق دستگاه پرداخت سیار که به همراه پستچی می باشد خریدی آسان و بدون دغدغه داشته باشند.

واریز وجه درب منزل با دستگاه پرداخت سیار

واریز وجه درب منزل با دستگاه پرداخت سیار

دستگاه پرداخت سیار بانک پارسیان

پشتیبانی مروئه- بسته بندی هدایا

عزیزان خود را سورپرایز کنید

ارسال هدایای شما در بهترین بسته بندی

برای بسته بندی های شگفت انگیز مبلغ  ۳ هزار تومان به فاکتور خرید شما اضافه می شود. ما محصول شما را در بهترین بسته بندی ارسال خواهیم کرد.

عزیزان خود را به وسیله هدایایی با بسته بندی های زیبا سورپرایز کنید.